Kvalitní vosk na auto i oživovač plastů využije každý majitel automobilu

Chcete si váš vůz co nejlépe opečovávat, aby si zachoval svůj původní vzhled, tedy krásný lak bez jakékoli vady? Možná vám také přijdou vhod tekuté stěrače, které vám umožní výborně vidět na vozovku i v případě, že je hustý déšť nebo sněžení? Obojí, ale i mnohé jiné zboží s nano technologií, nabízí společnost Nasucho.

Čím vším můžete pečovat o váš vůz, motocykl, karavan…?

Jednou z možností, kterou Nasucho nabízí, je vosk na auto. Extra naleští, ochrání a funguje bez šmouh. Lze jej aplikovat i na mokrý povrch. Tekutý nano vosk &Karnaubský vosk je jedinečný prostředek pro precizní leštění a ochranu povrchů. Nejenže osvěžuje, ale i rozzařuje a chrání speciální voskovou Nano technologií. Povrch opatří UV ochranou, odpuzuje vodu, minimalizuje opětovné usazování nečistot. Navrací lesk vnějšímu laku, a to ihned, také sklu, zrcadlům, chromovým částem, gumám, plastům, tvrzenému vinylu, slitinám, kolům, stěračům, čalounění. Poskytuje také prevenci proti škrábancům a oděrkám.

Naprosto spolehlivá je i keramická ochrana laku SCR 60M/9H je technicky vyspělý, transparentní ochranný keramický povlak vytvořený v nanomateriálu. Je chemicky vázán na nanoskopické úrovni. Byl speciálně vyvinut pro detailní precizní ochranu povrchů vozů, vnějšího laku. Jakmile jej nanesete, na laku vznikne průhledný a neviditelný povlak o tloušťce 2 – 3 mikronů. Lak je díky tomu zcela izolován na až 60 měsíců od nepříznivého působení všech vnějších činitelů. Znáte vysoký Lotus-Leaf Efekt? Tady jej docílíte. Zajišťuje ochranu před poškozením povrchu, odpuzuje vodu, odolává UV záření a povrchový nečistotám. Ošetřené povrchy jsou déle čisté a chráněné.

Podívejte se také na oživovač plastů, čistič autosedaček, čistič disků kol, odstraňovač hmyzu a další. Budete mile překvapeni.  

Publikováno: 30. 06. 2023

Kategorie: Doplňky, výbava a náhradní díly

Autor: Hanka Sobotková