Nákupy jsou zlo, pomůže půjčená dodávka

Znáte to, jdete do nejmenovaného obchodního řetězce pro naprosto banální věc, jako je například vařečka, polštář, sklenička nebo lampička. Po pěti hodinách se konečně vykroutíte k pokladnám se svým košíkem plným spousty úplně jiných věcí – noční stolek, čtyři květináče, dva hrnce, vinotéka, povlečení, šatní skříň a postel. S nešťastným výrazem dorazíte k pokladně, zaplatíte tu nehoráznou částku a ptáte se paní pokladní, na kolik vás vyjde přeprava k vám domů. Váš výraz nyní vyjadřuje čirou zoufalost, když jste zjistili, že doprava k vám do města bude stát stejně jako váš nákup. Co teď?

Jednoduché řešení

Řešení je opravdu prostinké, stačí zvednout mobil a vytočit telefonní číslo 608 780 500. Jedná se o půjčovnu dodávek dodavky.net, kde si za mnohem menší poplatek pronajmete na pár hodin až čtyři Fordy Transity různých druhů a svůj obrovský nákup si odvezete domů. Jestliže jste přecenili své síly a do auta se to stále nevejde, firma zdarma zapůjčí na vyžádání stěhovací rudlíky a transportní kurty, které vám s přepravou pomohou.

Pouze stěhování?

Dodávky z dodavky.net opravdu nemusíte používat pouze na převoz materiálu z obchodu, či stěhování vašeho bydliště. Jestliže si zaplatíte, na jak dlouho chcete dodávku využívat (hodiny až měsíce), je zcela na vás, zda pojedete na roadtrip po Evropě nebo pojedete na festival. Stačí pouze zaplatit 5 000 korun vratnou kauci, částku, na jak dlouho si dodávku půjčujete, mít řidičský průkaz skupiny B a můžete si vesele jezdit, kam potřebujete (na vyžádání firma zapůjčí zdarma i navigaci). Využít služeb dodavky.net můžete každý den od 8:00 do 21:00, po předchozí domluvě i v nočních hodinách. Firma sídlí v Horních Počernicích v Praze 20.

Publikováno: 07. 02. 2019

Kategorie: Auta

Autor: Hanka Sobotková