Navštivte autorizovaný servis Škoda a nechte si zkontrolovat svůj vůz před zimou

Využívat služeb autorizovaných servisů by měl každý zodpovědný řidič. Zejména z toho důvodu, že nám zajistí tu nejlepší péči pro náš automobil, která je určitou kombinací profesionálního přístupu, používání jen schválených servisních postupů a originálních náhradních dílů. To vše v konečném důsledku znamená vyšší spolehlivost našeho vozidla v čase a snížení četnosti nutných oprav. Sníží se celkové opotřebování dílů vozu a váš vůz bude také bezpečnější. A to je přece to hlavní, o co bychom měli usilovat. Vozidlo si můžete nechat zkontrolovat také před zimou.

Co vám nabídne zimní servisní akce?

Před zimou určitě doporučujeme nechat si vaše vozidlo zkontrolovat. To nám právě dokáží zajistit velmi pohodlně v autorizovaném servisu. Zimní servisní prohlídka je velmi levná a dokáže přitom předejít drahým překvapením. Aby vás vaše vozidlo někde v zimě nenechalo, kontroluje se v rámci servisní prohlídky stav akumulátoru a dalších nezbytných součástí důležitých pro správné fungování vozidla v zimních měsících. Autorizovaný servis Škoda Praha vám umožňuje tuto prohlídku také spojit spolu s přezouváním. Akce tohoto typu se konají každý rok, takže je neváhejte každoročně využít. Návštěva servisu před zimou se každopádně vyplatí zejména proto, že máte jistotu, že vozidlo je mechanicky a motoricky v pořádku. Stejně tak si můžete nechat instalovat různé originální příslušenství za výhodné ceny, jako jsou třeba nosiče na lyže apod.

Ušetřete díky autorizovanému servisu

Také při pravidelných návštěvách autorizovaného servisu z důvodu běžných prohlídek nebo výměny opotřebení dílů, můžete ušetřit. Existuje více možností, které využijí různí zákazníci, podle toho, jaké máte vozidlo a jak je staré: V případě šekové knížky ji využijí zejména majitelé vozu stáří 4 a více let, kde lze získat až 20 % na servis, díly i příslušenství. Předplacený servis je potom určen fleetovým nebo retailovým zákazníkům pro pokrytí nákladů na pravidelné servisní prohlídky.

Publikováno: 30. 11. 2022

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Hanka Sobotková