Nejlevnější nabídky na povinné ručené do jedné minuty a z pohodlí domova

Povinné ručení je povinné pro všechny majitele vozu, které s vozem chtějí na jakoukoli pozemní komunikaci. Povinné ručení vás chrání proti škodám, které způsobíte s vaším vozidlem třetím stranám. Nekryje škody na vašem vozidle - k tomu potřebujete havarijní pojištění. Povinné ručení si můžete sjednat dohromady s havarijním pojištěním a získat tak výhodnější podmínky. Udělejte si přehled o dostupných nabídkách během jedné minuty přímo z vašeho gauče u vás doma – internetové srovnávače udělají práci za vás.

Internetové srovnávače jako Klik.cz pro vás obratem najdou nejlevnější povinné ručení. Veškeré nabídky přehledně seřadí, takže ihned uvidíte, která pojišťovna vám nabízí nejlevnější variantu povinného ručení. Ihned také uvidíte obsažená připojištění a limity pojistného plnění. Nejlevnější povinné ručení například na stránkách Klik.cz stojí 968 Kč. Na tuto cenu se dostane starší řidič, který jezdí bez nehod, bydlí na malém městě a jezdí v autě s nízkým obsahem motoru. I pro všechny ostatní řidiče však existují výhodnější nabídky a lepší ceny. Ceníte-li si spíše bezpečí a cena pro vás není tak důležitá, díky přehlednému srovnání vyhledáte i povinné ručení s vyššími limity, které vás pak v případě dopravní nehody spolehlivě ochrání.

Hledáte co nejlevnější povinné ručení?

Vždy si zjistěte, jaké aktuální slevy jsou na trhu k mání. Vyberte si nižší limity pojistného plnění: platí, že čím nižší limit, tím nižší cena. Pro náročnější klienty však jsou i limity vyšší. Dále zvolte roční frekvenci placení. Za čtvrtletní či pololetní platby bývá obvykle přirážka na pojistném, pokud však nechcete platit moc peněz v jeden okamžik, můžete si pochopitelně cenu rozdělit.

Zvažte, která připojištění potřebujete, každé připojištění totiž zvyšuje cenu. Nechte si u specialistů zdarma ověřit vaše bonusové měsíce. Můžete si je převést ze staré pojistky a v konečné ceně dokážou vyčarovat o mnoho lepší cenu. Pamatujte, že cenu povinného ručení ovlivňuje zejména váš věk a bydliště, výkon motoru vašeho auta a jak bezpečně jste v minulosti jezdili. Tyto aspekty porovnává prakticky každá pojišťovna, každá má však navíc ještě své interní a specifické aspekty. Proto je dobré porovnat různé pojišťovny, každá vám totiž za téměř totožný produkt dokáže nabídnout mnohem lepší cenu.

Jak probíhá online sjednání pojistky

Během patnácti minut může být vaše auto pojištěno a vy můžete vyjet v klidu a bez starostí. Proces uzavření povinného ručení přes call centrum nebo po internetu upravuje nový občanský zákoník v paragrafu 1820 a dále. Jedná se o smlouvu uzavřenou takzvaným distančním způsobem neboli na dálku a jde o legitimní způsob uzavření smlouvy.

Publikováno: 21. 12. 2021

Kategorie: Pojištění a financování

Autor: Hanka Sobotková