Spolehlivé vozy, to je Autopůjčovna Brno

Pokud pro své záměry hledáte automobil, který uspokojí všechna vaše očekávání, a přitom si nechcete kupovat vlastní, je tu výborné řešení. Stejně tak pro případ, kdy se vaše auto porouchá v nevhodném momentu. V tom případě je tu pro vás právě autopůjčovna Brno. Našim lidem je jedno, jestli se chcete vydat na okružní jízdu po EU nebo jen dojet na druhý konec města - naším hlavním cílem je spokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu v době od 7 do 18ti hodin. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, můžeme ho do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Brně.

Vozový park pro náročné

Každý má rád jiný typ a vzhled vozu. Proto je náš vozový park velmi dobře zásoben, díky čemuž si z naší nabídky vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy vhodné k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla, například pro reprezentaci firmy. Vše ve verzích s  manuální i automatickou převodovkou.

Jak na to?

Podmínky zapůjčení vozidla od naší firmy vás určitě mile překvapí. Stačí vám k tomu minimálně dvouleté zkušenosti s řízením, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, které nám předložíte při sjednávání pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, tedy bez skrytých poplatků.

Jak probíhá zapůjčení

Na výběr máte široký sortiment osobních automobilů i dodávek. Všechny automobily jsou pravidelně sepisovány a podrobovány kontrole, ručíme vám tedy za jejich stoprocentní technický stav. Najdete tu obyčejnou Octavii na výlet, tak i modernější Superb. Pokud si nejste jisti volbou, rádi vám poradíme. Po volbě je čas na jeho rezervaci. Automobily z naší autopůjčovny si můžete rezervovat mailem či po telefonu. Uveďte také, zda si vůz vyzvednete, nebo ho chcete někam přistavit. Čas předání záleží na konkrétní domluvě. Při samotném převzetí klientem vůz nafotíme a zkontrolujeme. Je to pojistka případných problémů a pochybností při vrácení. Poté sepíšeme jednoduchou smlouvu o vypůjčení vozidla – celý proces zabere obvykle nejvýše 15 minut.

Bonusové možnosti pro každého

Pro vaši plnou spokojenost nabízíme několik bonusových služeb. Můžete si u nás zapůjčit GPS navigaci, dětskou autosedačku, připojištění mobility pro jakoukoliv technickou závadu a pojištění a připojištění mezinárodních asistenčních služeb v ceně. Vrácení vozu je posledním krokem spolupráce. Vozy předáváme vždy s plnou nádrží, proto prosíme o stejný při vracení. Stejně jako při předání vozidla, i zpětné převzetí může probíhat na domluveném místě, kde zkontrolujeme stav vozu, nádrže a ujeté kilometry. Poté vám vrátíme kauci. V případě, že jste kauci skládali platební kartou či bankovním převodem, bude vám platba vrácena stejným způsobem. Jestliže jste platili hotově, kauce bude vrácena ihned.

Publikováno: 16. 11. 2019

Kategorie: Auta

Autor: Hanka Sobotková