Nechte se hýčkat novou Škodou ENYAQ. Očekávaný elektromobil je tady!

Lákají vás elektrické vozy, ale vždy jste měli pocit, že přinášejí příliš velké kompromisy, které nejste ochotni akceptovat? Z omylu se vás pokusí vyvést nová Škoda ENYAQ iV. To je totiž vůz, který vám nabídne dojezd větší než 500 kilometrů, takže nabíjení vám prakticky nemusí dělat žádnou starost. Kromě toho síť nabíjecích stanic se po celé Evropě stále zvětšuje a aktuálně jich je téměř 200 000 v rámci EU.

Velký prostor, velké schopnosti

Nová elektrická škodovka vás ohromí také svou prostorností. Odvezete v ní totiž jak celou rodinu, tak veškerá vaše zavazadla naprosto bez problémů. Toto vše dostanete zabaleno v progresivním designu, který působí dynamickým dojmem. Elektromobil Škoda ENYAQ iVzároveň schopnosti také v terénu, jelikož umožňuje pohon všech čtyř kol. Díky tomu se nemusíte obávat žádné polní cesty, třeba když vyrazíte na rekreaci do hor.

Nový moderní interiér

Moderní pojetí nového vozu pocítíte okamžitě, když usednete za volant. Pohodlně se usadíte do sedaček a na středové konzoli najdete 13“ rozměrný tablet, který slouží k ovládání. Díky němu budete mít dokonalý přehled o všem, co právě potřebujete mít na očích.

Používání vozu vám zpříjemní také head-up displej, takže nemusíte očima při jízdě těkat na palubní desku. Provedení interiéru se soustředilo na použití:
  • Trvale udržitelných materiálů
  • Recyklovatelných a přírodních materiálů
Kromě standardního interiéru Loft můžete využít také dalších možností, které se vám v konfigurátoru nabízí. Na kvalitní materiály a exkluzivitu klade důraz interiér Lounge a na trvalou udržitelnost ve jménu ekologie potom interiér Lodge.

Pohonná jednotka a ceny

Novou elektrickou škodovku pohání elektromotor o výkonu 150 kW, přičemž disponuje baterií 82 kWh, která se na 80 % kapacity dobije již za 38 minut. Cena nové Škody Enyaq potom vychází na 1 189 900 Kč. Hovoříme přitom o základním provedení edice Loft.

Publikováno: 26. 11. 2020

Kategorie: Auta | Novinky

Autor: Hanka Sobotková