Spolehlivé vozy pouze u autopůjčovny Praha

Pokud pátráte po voze, který uspokojí všechna vaše očekávání, a přitom si nechcete kupovat vlastní, je tu výborné řešení. Stejně tak v případě, že se vaše vlastní vozidlo porouchá v nevhodném momentu. V tom případě je tu pro vás právě autopůjčovna Praha i autopůjčovna Brno. Našim lidem nesejde na tom, jestli se chcete vydat na okružní jízdu po EU nebo jen dojet na druhý konec města – naším primárním cílem je vaše spokojenost. Vyhovíme proto všem požadavkům a to 7 dní v týdnu v době od 7 do 18ti hodin. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, můžeme ho do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Brně.

Vozový park autopůjčoven pro skutečně náročné zákazníky

Každý máme rádi jiný typ a vzhled vozu. Právě proto je náš vozový park velmi dobře zásoben, díky čemuž si z nabídky autopůjčovny Brno i autopůjčovny Praha vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy vhodné jak k rodinným výletům, tak najdete i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit třeba na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla ideální například pro reprezentaci firmy. Vše ve verzích s  manuální i automatickou převodovkou.

Jak na půjčení auta?

Podmínky zapůjčení vozidla od naší firmy vás bezpochyby velmi mile překvapí. Stačí vám k tomu totiž minimálně dvouleté zkušenosti s řízením, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, které nám předložíte při sjednávání vlastního pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, tedy bez skrytých poplatků.

A jak probíhá konkrétní zapůjčení?

Na výběr máte k dispozici široký sortiment jak osobních automobilů, tak i dodávek. Všechny automobily v autopůjčovně Brno i autopůjčovně Praha jsou pravidelně evidovány a důkladné kontrolovány, ručíme vám tudíž za jejich stoprocentní technický stav. Najdete tu obyčejnou Octavii na výlet, tak i modernější Superb. Pokud si nejste jisti volbou, rádi vám poradíme. Po volbě konkrétního kusu je čas na jeho rezervaci. Automobily z naší autopůjčovny Brno si můžete rezervovat mailem nebo po telefonu. Uveďte přitom také, zda si vůz vyzvednete, nebo ho chcete někam přistavit. Čas předání pak záleží na konkrétní domluvě. Při samotném převzetí klientem vůz nafotíme a zkontrolujeme. Je to pojistka případných problémů a pochybností při vrácení. Poté sepíšeme jednoduchou smlouvu o vypůjčení vozidla – celý proces zabere obvykle nejvýše 15 minut.

Bonusové možnosti pro každého

Pro vaši plnou spokojenost nabízíme několik bonusových služeb. Můžete si u nás zapůjčit GPS navigaci, dětskou autosedačku, připojištění mobility pro jakoukoliv technickou závadu a pojištění a připojištění mezinárodních asistenčních služeb v ceně. Návrat vozu do autopůjčovny Brno i autopůjčovny Praha Vrácení vozu do autopůjčovny je posledním krokem spolupráce. Vozy mají během předání vždy plnou nádrž, proto prosíme o stejný stav při vracení. Stejně jako při předání vozidla, i zpětné převzetí může probíhat na místě dle domluvy. Tam zkontrolujeme stav vozu, nádrže a ujeté kilometry. Poté vám vrátíme vaši kauci. V případě, že jste kauci skládali platební kartou či bankovním převodem, bude vám platba vrácena stejným způsobem. Jestliže jste platili hotově, kauce bude vrácena ihned.

Publikováno: 25. 03. 2020

Kategorie: Auta

Autor: Hanka Sobotková