Fotovoltaická elektrárna je ideální partner pro elektromobil

Nechcete nechat inflaci, aby snižovala hodnotu vašich peněz? Co s tím? Zlato nebo kryptoměny? Riskantní hra s nejistým výsledkem. Máme něco lepšího, investujte do fotovoltaické elektrárny a získejte státní dotaci až 301 500 Kč. Zelenou elektřinu využijete třeba i na nabíjení elektromobilu. Máme konkrétní návod.

Inflace v Česku stoupla na téměř 17 procent. Čechům se tak začínají ztenčovat úspory ležící na účtech. Míra inflace vyjádřená přírůstkem průměrného indexu spotřebitelských cen za posledních 12 měsíců proti průměru předchozích 12 měsíců byla v únoru 16,2 % (v lednu 15,7 %). Investování během období vyšší inflace může být složitější a zneklidňující. Na co vsadit, když se chcete ochránit před inflací? Fotovoltaika se stává jednou z nejvýhodnějších možností. Využijte státní dotace a nechte si nainstalovat svou vlastní fotovoltaickou elekrárnu!

Jednou z možných cest, jak ochránit své úspory před inflací, jsou nemovitosti. Ale ještě výhodnější se v tuto chvíli jeví investice do fotovoltaické elektrárny. A to protože stále běží státní podpora z programu nová zelená úsporám. Je ale třeba nepodcenit kondici střechy a hlavní faktor je správný výběr instalační firmy.

Fotovoltaický expert vám s tím pomůže a poradí vám s veškerými kroky, abyste mohli své vlastní elektrárny co nejdříve využít a ušetřit na energiích. Investice do fotovoltaiky se státní dotací až 301,500 Kč nemá v tomto chvíli konkurenci. Současně se stanete energeticky nezávislými, snížíte si své platby za energie a v budoucnu budete vydělávat po dobu až 25 let, což je garantovaná životnost fotovoltaiky. Při současných cenách elektřiny a dotačních podmínkách, počítejte s návratností investice do fotovoltaické elektrárny v horizontu čtyř až pěti let.

Publikováno: 14. 04. 2023 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Blažena Horská