Dopravní značení přináší bezpečnost a přehlednost nejen chodcům

Koupit nebo pronajmout? Otázka týkající se dopravních značek pro malé obce nebo majitele supermarketů, je zcela jasná. Zajištění pronájmu může být otázkou několika minut a vzhledem k tomu, že jde o poměrně ekonomickou záležitost, lze jej snadno využít, když přijde nutnost oprav na vozovce nebo krátkodobých uzavírek. Pětikoruna na den je symbolická cena, v porovnání s pořizovací hodnotou dopravního značení je opravdu velmi nízko. Co všechno je v nabídce?

Komplexní služby jsou snadno k mání

Ideální řešení pro dopravní značení v Brně, ale i jiných českých městech, oblast působnosti je totiž napříč celou Českou republikou. Přes třináct let zkušeností, spolehlivá práce v každé situaci. Volba nejen pro přechody pro chodce nebo pěší zóny, ale například i parkoviště, podzemní garáže nebo velké areály. Dopravní zrcadla nebo zpomalovací prahy? Vše je k mání, stačí jen doladit poptávku ke spokojenosti klientů. Větší bezpečnost, lepší informovanost chodců i řidičů, to vše přispěje ke spokojenosti všech zainteresovaných na silničním provozu. Potřebujete například kužely, zpomalovací prahy nebo retardéry? Ještě dnes mohou být připraveny…

Velký výběr, řešení pro každou situaci

Dopravní značení svislé je zapotřebí v řadě různých případů – uzavírky, práce na silnici, ale také méně přehledné části ulic a chodníků. Díky parkovacím zábranám se předejde budoucím sporům, dopravní zrcadla se postarají o lepší plynulost provozu a také minimum hádek mezi chodci a řidiči na hodně frekventovaných místech. Oplocený výkop a kužely, které upozorní všechny majitele automobilů na nutnost zpomalit, připravena bude varianta přesně na míru. A jen tak mimochodem, jak dobře si pamatujete klasické dopravní značky, se kterými se mimoděk potkáváme téměř každý den?

Publikováno: 21. 10. 2020

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Hanka Sobotková