Stěhujte se moderně!

Ve 21. století už dávno neplatí, že stěhování rovná se horor. Pokud víte, na koho se obrátit, je to hračka. Hledáte-li právě tip na kvalitní a zároveň levnou stěhovací firmu, doporučujeme Stěhování levně Praha. Kladné ohlasy ze strany zákazníků hovoří za vše.

Stěhování levně Praha, firma, která rozmazluje

Být k zákazníkům vstřícný se vyplatí, stejně jako to, když jim plníte různá přání. Tým profíků ze Stěhování levně Praha se snaží uspokojit všechny, bez rozdílu velikosti zakázky. Přestěhují malou kancelář, panelákový dům i vilu. Směle se ale zhostí i vyklizení bytu poděděného po prababičce. S pomocí rudlů, manipulačních plošin, popruhů a dalších vychytávek je pro ně stěhování stejně brnkačka, i když máte pocit, že zrovna to vaše obydlí je přestěhovat nemožné. Klavír, starožitný nábytek, stoly z masivu? Pche, tohle přece dělá problém jen stěhovákům amatérům. Kromě trhavin, chemikálií a střelných zbraní přepravuje firma naprosto všechno.

Poměr ceny a kvality?! Prostě jednička!

Pokud dáte na první dojem, zjistíte do pár vteřin, že stěhovat se s firmou Stěhování levně Praha bude radost. Chlubí se moderním vozovým parkem i příjemnými zaměstnanci, kteří stěhují s úsměvem a je-li třeba, hovoří i anglicky. Vyberou pro vás nejbližší možný termín realizace a provedou cenovou kalkulaci. Když si nejste jistí, pošlou k vám technika na obhlídku terénu, tak bude kalkulace nejpřesnější. Kdyby vám finanční stránka ani tak nevyhovovala, dostanete doporučení, jak cenu ještě víc stáhnout. Například když si předem sami zabalíte věci do krabic a dáte vše na jedno místo, časově se dostanete skoro na polovic. Nebo pokud si zvládnete zajistit demontáž a následnou montáž nábytku, opět máte zakázku s nižší cenou. Tipů a triků je víc, ale to už se dozvíte přímo od stěhovací party.

Kam to bude?

Ač má Stěhování levně Praha hlavní město v názvu, neznamená to, že se specializují jen na tuto oblast. Kdepak, po Praze, po celé republice a klidně i kamkoliv po Evropě, prostě kam je potřeba, tam převezou vaše věci a klidně vám je tam v novém obydlí rozmístí tak, že budete mít pocit, že jste ještě v původním doma. Nemusíte mít ani strach z drobných nehod, sice vás bude stěhovat parta profíků, ale jeden nikdy neví, stát se může cokoliv. Proto jsou všechny vaše věci během stěhování pojištěny, nemusíte mít tedy žádné obavy.

Publikováno: 12. 01. 2019

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Hanka Sobotková