Vozy, na které je spolehnutí – jen u autopůjčovny Praha

Plánujete dovolenou, pracovní cestu nebo jakýkoli jiný přesun a potřebujete vůz dostatečně spolehlivý? Vaše vlastní auto muselo zrovna do servisu? Tohle jsou případy, kdy je pro vás autopůjčovna Praha perfektním řešením. Je nám jedno, jestli chcete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na okružní jízdu po EU. Naším hlavním cílem jste vy jako spokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu v době od 7 do 18ti hodin. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Praze.

Vozový park pro náročné

Je nám jasné, že každý má rád jiný typ a vzhled vozu. Proto je náš vozový park velmi dobře zásoben, díky čemuž si u nás vybere skutečně každý klient dle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy vhodné k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. V nabídce nám nechybí ani luxusnější vozidla, třeba pro firemní reprezentaci. Vše je k dispozici s manuální i automatickou převodovkou.

Jak na konkrétní pronájem?

Podmínky zapůjčení vozidla od naší firmy vás bezpochyby velmi mile překvapí. Potřebujete jen minimálně dvouleté zkušenosti s řízením automobilu, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, které nám oba předložíte při sjednávání pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, takže vám nehrozí žádné skryté poplatky.

Bonusové možnosti pro naše klienty

Pro vaši plnou spokojenost nabízíme několik bonusů. Můžete si u nás zapůjčit GPS navigaci, dětskou autosedačku, připojištění mobility pro jakoukoliv technickou závadu a pojištění a připojištění mezinárodních asistenčních služeb v ceně.

Důvěryhodnost a garance plné flexibility

Život je plný nástrah a nečekaných událostí, které mohou zkřížit i ty opravdu pečlivě připravené plány a nikdo není výjimkou. Je nám to naprosto jasné i z vlastních zkušeností, takže vám garantujeme přistavení vozu do 90 minut od provedení objednávky během celých sedmi dnů v týdnu. Díky tomu se už nebudete muset nikdy stresovat a hroutit kvůli náhlé poruše vozu například den před odjezdem na dovolenou, nebo kvůli tomu, že byste se neměli v čem přestěhovat. Současně s tím si na nic nehrajeme a nic netajíme. V případě jakýchkoli dotazů nás s klidem kontaktujte. Pokud vás zajímají ohlasy klientů, navštivte sekci s příslušnými referencemi.

Publikováno: 20. 11. 2019

Kategorie: Auta

Autor: Hanka Sobotková