Stavební stroje si vyžadují dokonalou péči po celý rok

Venku sice naplno udeřila zima, ovšem to neznamená, že by se zastavily stavební práce po celé republice. Klimatické podmínky sice neumožňují pokládku asfaltu nebo betonování, ovšem obsluha techniky má alespoň ideální příležitost k provedení úplného servisu. Na ten se bohužel v plném provozu často zapomíná, protože je snaha, aby byly stavební stroje v provozu co nejdelší možnou dobu.

Potřebujete náhradní díly?

Se servisem je velice často spojena i výměna náhradních dílů. Stavební stroje přeci jenom odvádějí neuvěřitelně tvrdou dřinu. Pokud se obrátíte na společnost zabývající se profesionálním servisem techniky, můžete se spolehnout na dobrou dostupnost náhradních dílů, což je zásadní nejenom ve stavební sezóně. Menší opravy a výměny dílů jsou navíc prováděny přímo na místě stavby, takže není nutné bagr nebo rypadlo někam vozit.

Stroje opraví proškolení mechanici

I když je obsluha stavebních strojů bezpochyby velice zručná, současná stavební technika je natolik komplexní a složitá, že by mohly při opravě nastat nemilé komplikace. Vždy je lepší obrátit se na specializované mechaniky, kteří procházejí pravidelným školením. Jejich pečlivá práce je zárukou kvalitního a odborného servisu na všech stavebních strojích. Mechanici jsou po dohodě schopni dorazit na místo stavby velice rychle, takže nebudete na opravdu vibrační desky čekat dlouho.

Máte jakékoliv otázky? Obraťte se na firmu poskytující servis

V praxi může nastat i situace, kdy si s daným problémem nevíte rady. Ani v takovém případě ovšem nemusíte zoufat. Společnost prodávající a servisující stavební stroje poskytuje i komplexní poradenství. Těží hlavně z dlouholetých zkušeností. Zaměstnanci mají výborný přehled v oblasti stavebních strojů, takže se na ně můžete obrátit například s otázkami koupě nového stroje nebo příslušenství. Pokud si koupíte nový stavební stroj, dopřejte mu odpovídající péči. Nebojte se oslovit proškolené mechaniky, kteří budou vaši techniku udržovat ve stoprocentní kondici.

Publikováno: 15. 12. 2020

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Hanka Sobotková