Stěhování Brno levně a rychle (rychleji a levněji než zapůjčenou dodávkou!)

Jak přestěhovat kancelář, dům či byt? Potřebujete poradit? Vyzkoušejte nabídku stěhování Brno společnosti Dymas. Co získáte? Kompletní servis stěhování Brno zahrnuje stěhovacího poradce, který navrhne harmonogram na klíč, zkoordinuje všechny stěhovací služby a zajistí tak plynulý průběh celé operace. To je ideální především pro stěhování kanceláří a firemních provozů, kde je prioritou minimální narušení chodu organizace.

Kompletní stěhovací servis

Nemáte čas řešit balení, demontáže nábytku nebo elektroinstalace? Stěhování Brno nabízí kompletní stěhování na klíč, které obsahuje vyklízecí práce, odvoz nábytku i elektrospotřebičů k ekologické likvidaci, balící službu, malování, čištění koberců i pokládku podlah nebo instalace elektrospotřebičů nebo IT zařízení. Vše tak lze získat v jednom balíčku a ušetřit čas i peníze.

Profesionální přístup

Stěhování Brno vždy využívá pouze stálé kvalifikované pracovníky, kteří procházejí pravidelným školením bezpečnosti a přezkušováním. U nás žádné neprofesionální brigádníky rozhodně nenajdete. Dále nabízíme trojnásobné pojištění včetně možnosti připojištění v případě stěhování cenných nebo vzácných předmětů. Na žádost klienta také zajistíme profesionální dohled partnerskou bezpečností službou.

Stěhování těžkých předmětů

Vyzkoušejte naši službu stěhování těžkých břemen. Nebojíme se stěhování hudebních nástrojů z vyšších pater, trezorů, těžkých strojů, uměleckých předmětů ani křehkých laboratorních přístrojů. Spolupracujeme s nemocnicemi, laboratořemi i strojírenskými firmami. Disponujeme nezbytným technickým vybavením od kladkostrojů a zvedáků až po jeřáb nebo auto s rukou. Běžně stěhujeme sochy, inkubátory, mrazící boxy, centrifugy i biohazardy.

Stěhování komerčních prostor

V rámci stěhování Brno stěhujeme také komerčních prostory jako jsou kanceláře, sklady nebo firemní provozy. Nebojíme se ani celých administrativních budov nebo organizací. Nabídneme vám doplňkové služby za výhodnou cenu, zajistíme minimální narušení provozu a snížíme tak vaše náklady na stěhování na minimum. Potřebujete se přestěhovat do Brna? Hledáte levnou ale přitom solidní nabídku? Máte specifické požadavky. Obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s jakýmkoliv problémem a vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Publikováno: 09. 03. 2019

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Hanka Sobotková